Leya a jej pohľad na svet(aneb bullshity ktoré mám silnú potrebu riešiť)

Éra #healthy a #workout oviec

Publikované 18.01.2017 v 15:04 v kategórii Moja dávka zaujatosti, prečítané: 38x

Tááááák po a) buď k nim patríš po b) máš tým zaspamované všetky sociálne siete

 • Určite sa každý z nás stretol s tzv. hastagom #healthy, #workout, #fitness, #healthyfood, #healthybody, #healthyhovno...atď
 • Kedysi ľudia cvičili, jedli, cestovali, kupovali psov, hrali „xbox“ (pc hry,playko), chodili na plesy...len tak. Lebo ich to bavilo, zaujímalo, napĺňalo. Dnes je to zvykom robiť prevažne kvôli tomu, aby ste „to“ ostatným mohli ukázať.
 • Neviem, ako pre vás, ale pre mňa osobne ešte témy ako cestovanie, fashion, sú celkom fajn témy, ale rozhodne ako fajn už neberiem všetkých tých (hlavne) chalanov a baby, ktoré pojedia všetky rôzne prípravky na to, aby si čo najviac uľahčili cestu za vytúženou postavou. WTF? Skutočne ocením, keď mi niekto vysvetlí načo?! Chcem vyzerať a hlavne cítiť sa fajn?- O.K. Tak zabehám si, nebudem jesť 5x do týždňa mekáč, ale len raz do mesiaca. Keď sa do toho skutočne ponorím, tak začnem chodiť do posilky, prispôsobím tomu svoj biorytmus. ALE predsa stále to robím pre seba, nie pre fotku na instagram, facebook alebo pod. Najlepší sú chlapci, ktorí v priebehu roka, alebo menej naberú takú formu, ktorú by im aj skúsení tréneri mohli závidieť, a pritom samozrejme nezabúdajú zdieľať, ako všetko dosiahli len jedlom a poctivým cvičením! Nedajbože niekto upozorní na túto abnormálne rýchlu zmenu postavy, nadopovaný týpek sa do neho pustí obrovskou rýchlosťou a argumenty, ktoré chŕli zo seba sú skutočne iracionálne, ale jeho to nezaujíma, pretože tí, ktorí, mu to tam napíšu, sú len zakomplexovaní chudáci. Samozrejme by nebolo úplne fér vynechať z toho aj ženy, ktoré síce (zatiaľ) v menšej kvóte, ale tiež sa veľmi snažia dobehnúť túto mužskú trápnosť, avšak ich nejdem rozoberať, nakoľko som sa k podobnej úchylke podobať sa „hviezdam“ obrátila na ne v predchádzajúcom článku.

Qwerk, toť vše.#ofce

Komentáre

Celkom 0 kometárov

 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?