Leya a jej pohľad na svet(aneb bullshity ktoré mám silnú potrebu riešiť)

Why?!

Publikované 08.01.2017 v 15:17 v kategórii Ako sa stal tento blog-blogom?, prečítané: 24x

Prečo? Preboha ďalšia amatérska "bloggerka" či ako sa volajú tieto dievčatá publikujúce kozmetiku, najnovšie "trendy", mopsov, kávičky a ďalšie zbytočnosti?

Fajn, tak si odpovedzme na jednu z mojich prvých zbytočných otázok:

Prečo som sa rozhodla písať si blog?

· Neviem, možno preto,že ho majú všetci (a ja vždy chcem to, čo majú všetci!- joke), alebo len preto, pretože už ako malá som si písala rôzne denníčky, ktoré teraz zapadajú niekde pod posteľou prachom. Síce bude milé keď budem mať 30+ a budem nútiť svoje dieťa počúvaťčo zaujímavésom si vtedy písala do denníku, ale myslím, že nakoľko ho to zaujímať nebude, tak si spravím vlastný archív na internete, kde to (možno) o pár rokov nájdem a ukápne mi slza a keď už nikto iný tak sa ocením sama.

A očom môj blog vlastne bude?

· Vlastne ani neviem. Možno o mne, možno keď mi prepne v hlave tak sa zo mňa stane ďalšia fanatická bloggerka v honbe za "slávou" získanou pomocou giveaway-ov, kozmetických sračiek, fotiek z cestovania ("neokukaných" krajín ako na každom blogu Nyc, Miami, Paríž, Barcelon a bla bla), a selfiečiek s najnovším ajfonom.

· Nie. Budem blogovať prevažne o sebe (nakoľko som egoista, ktorý sa za nič neskrýva), a pre seba a keď sa nájde možno raz zúfalec, ktorý sem zablúdi a bude to čítať, tak možno začnem byť slušnejšia, alebo menej úprimná, kedže to nie je moc oceňovaná vlastnosť.

Qwerk, toť vše.


Komentáre

Celkom 0 kometárov

 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?